Lenovo zapamięta twoje hasła

LenovoLockup POS ColorWspółczesny człowiek ma kilkanaście, do kilkudziesięciu kont na różnych portalach internetowych, w aplikacjach webowych czy grach sieciowych. Używanie jednego hasła do wszystkich kont jest pomysłem z tej samej grupy co noszenie w portfelu pinu do karty płatniczej lub kibicowanie Legii w Krakowie.

Czyli, ustalmy, nie jest to szczyt błyskotliwości ludzkiego umysłu. Lenovo znalazło na to sposób. Na hasła oczywiście - pozostałe kwestie nie zostaną rozwiązane…

Lenovo Reach to program multiplatformowy, służący przechowywaniu kont do... właściwie do wszystkiego. Lenovo Reach można zainstalować zarówno na komputerze, laptopie, tablecie, jak i smartfonie.

http://www.youtube.com/watch?v=<a href="http://youtu.be/QV9YBXJEw0U">QV9YBXJEw0U</a>

Oczywiście to rozwiązanie nie jest niczym absolutnie nowym, bo programy typu menadżer haseł to wynalazek sprzed ładnych kilku lat. Jednak rozwiązania multiplatformowe, w takiej formie jak Lenovo Reach, to faktycznie pewna nowość. Zwłaszcza, że program od producenta ThinkPadów operuje nie tylko na hasłach w przeglądarce internetowej, ale też w wielu innych programach wymagających logowania.

Źródło: Neowin