kuzniewski.pl nagrodzony przez Lenovo

LenovoLockup POS ColorLenovo Kick Off to doroczna impreza organizowana przez jedną z największych firm w branży IT. To moment kiedy chiński gigant odznacza najlepszych partnerów w Polsce, firmy które wyróżniają się wyraźnie w jednej z dziesięciu kategorii.

Jest to już pewnego rodzaju tradycja, i chociaż nie skupia takiego zainteresowania jak rozdanie Oscarów, to warto odnotować to wydarzenie, jako jedną z najważniejszych imprez w polskim IT. Nieskromnie dodamy, że mamy w tym swój udział. 

Podczas uroczystości Lenovo Kick Off 2013 przedstawiciele Lenovo Polska wręczyli wyróżnienia najlepszym partnerom biznesowym. Miło nam powiadomić, że firma kuzniewski.pl już po raz trzeci została wytypowana do odbioru zaszczytnego "miecza Lenovo", będącego nagrodą dla Partnera Handlowego Roku 2012 w kategorii SMB. Nasza "zbrojownia" systematycznie rośnie, z czego jesteśmy oczywiście dumni.

 

katana2

katana4

katana3
To już nasz trzeci miecz od Lenovo. Jesteśmy dumni. A teraz też uzbrojeni. 

Warto przypomnieć tutaj słowa Dyrektora Generalnego Lenovo w Polsce, Pana Andrzeja Sowińskiego, który podkreślił, że znakomite wyniki sprzedażowe tego producenta w naszym kraju, to w dużej mierze zasługa sprzedaży internetowej. Trudno przymknąć oko na fakt, że www.kuzniewski.pl jest sklepem, w którym dostępna jest pełna oferta wszystkich, biznesowych serii notebooków Lenovo. Posiadając całą gamę produktów, firma kuzniewski.pl może zapewnić swoim klientom nie tylko sprzęt, ale także fachowe doradztwo oraz wiedzę nabytą poprzez rzeczywiste obcowanie ze sprzętem tego, jak i innych producentów.