Notebook z modemem 3G – mobilność doskonała

neteWystarczy kilka dni bez dostępu do sieci i czujemy się jak na głodzie - przygnębieni i pełni lęku. Nie śledzimy co dzieje się na świecie, nie wiemy czy zalegamy z rachunkami, i co najważniejsze, nie mamy dostępu do Fejsa! Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste - mobilny Internet, dzięki modemowi 3G.

W naszej ofercie znajdują się liczne modele modemów 3G, które niewielkim kosztem zapewnią notebookowi nieograniczony i w pełni mobilny dostęp do zasobów Internetu.

3G big

Posiadaczom notebooków firmy Lenovo, polecamy modem z serii Lenovo ThinkPad Mobile Broadband Global Half Wireless WAN Module. Pasuje on do notebooków z serii ThinkPad opartych na procesorach Intel trzeciej generacji. Posiadacze nieco starszych ThinkPadów z procesorem Sandy Bridge powinni zainteresować się modemem Lenovo ThinkPad Mobile Broadband Global Ericsson.

Modemy 3G zapewniają wygodę i nowy wymiar mobilności. Są narzędziem, dzięki któremu nawet w podróży będziemy trzymać rękę na pulsie. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z działem handlowym. Zapraszamy do zakupów.