Surface Andromeda – patent pokazuje, jak może wyglądać nowe urządzenie od Microsoftu

Wieści o składanym mobilnym urządzeniu należącym do rodziny Microsoft Surface krążą po meandrach Internetu już od ponad roku. Najnowsze ujawnione patenty to kolejna cegiełka składająca się na całokształt tego, co wiemy o tajemniczej Andromedzie.

Andromeda, początkowo określana mianem "Surface phone", to niewielkie składane urządzenie, które ma zmieścić Windowsa 10 w naszej kieszeni, będąc przy tym w pełni funkcjonalnym telefonem.

Najnowsze przecieki skupiają się co prawda na budowie samego zawiasu, ale nie można powiedzieć, że nie budzą one ciekawości, gdyż przy okazji dają jakiś zarys spodziewanej wielkości Andromedy. Nie można mieć jednak pewności, że finalny produkt będzie w ten sposób wyglądał.

 

 

Oczywiście wszystko to, co dotychczas przedostało się do mainstreamu, nie pochodzi od Microsoftu. Producent jak dotąd nie pokusił się o choćby najmniejszą oficjalną zapowiedź czy inny szczegół dotyczący opisywanego sprzętu. A warto tu dodać, że plotki z końca 2017 roku sugerowały, że dowiemy się czegoś w roku 2018, a że ten właśnie się kończy, to pozostaje liczyć na rok 2019.

 

 

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek nowe informacje o Microsoft Surface Andromeda, to mogą być Państwo pewni, że przeczytacie o nich na lab-kuzniewski.pl. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z najnowszym urządzeniem od giganta z Redmond: Microsoft Surface Go.