ThinkPad L440 na testach w lab-kuzniewski.pl

lenovo1Na polskim rynku zaczynają sie pojawiać notebooki z dwurdzeniowymi procesorami Haswell o oznaczeniu M, czyli o normalnym napięciu. Pierwszy taki komputer (nie będący modelem prezentacyjnym od producenta) właśnie trafił do naszej redakcji.

Jest to Lenovo ThinkPad L440. Choć producent przewidział możliwość stosowania w nim nawet czterordzeniowych i7, nasz egzemplarz skrywa we wnętrzu Core i3-4000M. Jesteśmy bardzo ciekawi jak sobie porawdzi się w porównaniu do niskonapięciowych jednostek Intela. Procedury testowe już się rozpoczęły.

thinkpad-l440

Sam laptop wydaje się jednym z mniej zmienionych modeli w biznesowej ofercie Lenovo. Już na pierwszy rzut oka widać, że od poprzednika różni się głównie gniazdem zasilania i szczegółami w rozkładzie portów. Po otworzeniu komputera dostrzega się nowy touchpad i brak dodatkowych przycisków do regulacji głośności. Zmiany te mają taki sam charakter jak we wszystkich innych ThinkPadach. Sprawdzamy właśnie, czy ThinkPad L440 nie zaskoczy nas czymś jeszcze. Komputer można już zamówić w kuzniewski.pl. Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci.

[AKTUALIZACJA] Zapraszamy do zapoznania się z naszymi spostrzeżeniami w gotowej recenzji.