ThinkPad T440s z grafiką GeForce GT 730M jest już u nas dostępny

len1Jeszcze na długo przed premierą ThinkPada T440s pojawiły się informacje, że Lenovo zaoferuje ten model z układem graficznym zdecydowanie wydajniejszym niż integra Intela.

Już po wprowadzeniu ultrasmukłego biznesowego ThinkPada temat jednak jakby ucichł. Okazuje się, że Lenovo nie zapomniało o swojej obietnicy i T440s z GeForcem jest dostępny. lab-kuzniewski.pl w miarę możliwości postara się sprawdzić działanie tego wariantu w teście.

Na razie mamy tylko jedną, ale bardzo ważną wiadomość. Mianowicie dołożenie odrębnej karty graficznej wiąże się z tym, że nie wystarcza miejsca na port dokowania...

Tak, nie znajdziecie charakterystycznego konektora na spodzie notebooka. Można więc powiedzieć, że Lenovo daje nam wybór: albo możliwość dokowania i grafika Intela, albo brak takiej możliwości i wyraźnie wydajniejszy chip graficzny. Choć miło byłoby mieć oba, po określeniu priorytetów nie powinno chyba być problemów z wyborem.

TP T440s

Z naszych informacji wynika, że dostępne będą cztery konfiguracje. Ich główne wyróżniki to w kolejności: i5-4200U i matryca HD+, i5-4200U i matryca Full HD, i5-4300U i matryca Full HD oraz i7-4600U i matryca Full HD (dotykowa). Tak wyekwipowany ThinkPad T440s wydaje się godnym rywalem dla EliteBooka 840 z Radeonem HD 8750M od HP.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na T440s z nVidią w sklepie kuzniewski.pl i składania zamówień.

t440s mal

 

Lenovo ThinkPad T440s

 

 Zapraszamy do sklepu!