Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7 – jeszcze cieńszy i mocniejszy

Do oferty kuzniewski.pl dodano Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7. To topowy ultrabook o imponująco lekkiej i szczupłej konstrukcji, która w najnowszej generacji korzysta z jednostek Intel Whiskey Lake, dzięki czemu może poszczycić się jeszcze większą wydajnością i tym samym gotowością do wszelkich biznesowych wyzwań.

Sprzęt został po raz pierwszy zaprezentowany przez Lenovo na targach CES 2019. Już wtedy informowaliśmy Państwa, że producent zdołał usprawnić i tak świetną już konstrukcję, zmieniając ustawienie głośników, a całość ponadto wyszczuplając i odchudzając.

 

 

Sercem ultrabooka jest procesor Intel Core i5 8265U albo Core i7 8565U, który wspiera w działaniu 8 bądź 16 GB RAM. Do tego dochodzi nowoczesny dysk M.2 SSD korzystający z interfejsu PCIe NVMe, co gwarantuje ogromną prędkość przesyłu danych. Z gniazd wymienić można obecność dwóch Thunderboltów, o bezpieczeństwo danych dba z kolei moduł szyfrowania TPM i czytnik linii papilarnych.

Komputer trafi do sprzedaży w czerwcu, wtedy też pojawi się więcej możliwości jego skonfigurowania, w tym chociażby efektowne wykończenie przypominające strukturę włókna węglowego, którym producent chwalił się na początku roku. Już dziś zapraszamy jednak do zapoznania się z Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7 w kuzniewski.pl.