Lenovo Yoga Book – nietypowy sprzęt konwertowalny w ofercie kuzniewski.pl

Lenovo_logYoga Book to nieco odważny projekt chińskiego producenta wzbudzający niemałe zainteresowanie swoją funkcjonalnością. Jest to sprzęt, z którego można korzystać jak z laptopa, 10-calowego tabletu, jak i… notatnika.

Rynek raczej nie opływa w uniwersalne, mobilne urządzenia 2 w 1 o grubości 1 centymetra oraz wadze 700 gramów. Yoga Book została wykonana ze stopów lekkich metali, dzięki czemu uzyskano laptopa nie tylko niewielkiego, ale też wytrzymałego, co ma niebagatelne znaczenie przy sprzęcie nastawionym przede wszystkim na mobilność.

Nieduże wymiary urządzenia oraz dbałość o długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym sprawiły, że do napędzenia Yoga Booka użyto procesora Intel Atom x5 Z8550. Asystuje mu 4 GB wlutowanej pamięci operacyjnej oraz dysk eMMC o pojemności 64 GB.

news_sklep_yoga_book

 

To co wyróżnia Yogę Book wśród innych laptopów z funkcją tabletu to Create Pad, czyli pulpit roboczy, mogący być, w zależności od potrzeb, bezprzyciskową klawiaturą lub powierzchnią, po której będziemy pisać specjalnym piórkiem dołączonym do zestawu, posiadającym wymienne końcówki, w tym atramentowe. Te zaś przydadzą się do korzystania z należącego do zestawu Book Pada, czyli notatnika, który kładzie się na Create Padzie, a zapisywane na jego kartach treści ujrzymy na ekranie laptopa. W ten sposób można przenieść notatki czy proste szkice bezpośrednio do laptopa.

Lenovo Yoga Book posiada także dotykowy ekran wykonany w technologii IPS o rozdzielczości Full HD. Kursorem możemy nawigować za pomocą touchpada, piórka lub palców.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą notebooka konwertowalnego Lenovo Yoga Book w sklepie kuzniewski.pl.

kuzniewski.banner