Lenovo ThinkPad E570 i E470 z Kaby Lake jeszcze w tym roku?

Najwyższe serie nowych CPU Intela, o dużej wydajności i z obsługą technologii takich jak Intel vPro, pojawią się dopiero w przyszłym roku. Jednak kilka procesorów, które weszły już na rynek, montowane jest w pierwszych laptopach biznesowych.

Pisaliśmy o czwartej generacji HP ProBook 400 oraz o dostępności w kuzniewski.pl laptopów Dell Vostro 5468Vostro 5568.

Teraz pojawiają się kolejne potwierdzenia planów Lenovo, które zamierza zaoferować Kaby Lake w ThinkPadach E570 i E470. Do krążących po Sieci dokumentów technicznych dołączają animacje na YouTube, które zwiastują rychłą oficjalną premierę.

 

 

Można się spodziewać, że tak jak u konkurencji stosowane będą procesory Core i3 7100U, i5 7200U i i7 7500U. Nie są jeszcze znane bliższe szczegóły specyfikacji, ale na filmach widać nowy projekt obudów z chłodzeniem wyprowadzonym z tyłu komputerów oraz nowym zestawem i rozkładem portów. ThinkPad E470 o wyraźnie klinowatej sylwetce staje się bardzo podobny do modelu ThinkPad 13. Model E570 jest masywniejszy, m.in. ze względu na obecność napędu optycznego i łatwo wyjmowalnej baterii, ale również on zyskuje ostrzejsze rysy. Uwagę zwraca brak w obu maszynach gniazda OneLink Dock.

 

 

Opisywane laptopy powinny się pojawić jeszcze w tym roku. Zachęcamy do śledzenia oferty ThinkPadów serii E w sklepie kuzniewski.pl.

Źródło: notebookcheck.com, YouTube

 

kuzniewski.banner