Keanu Reeves na targach E3 przedstawia datę premiery Cyberpunk 2077

Wygląda na to, że na rozpoczętych właśnie targach Electronic Entertainment Expo nie będą potrzebne żadne ekipy sprzątające, ponieważ CD Projekt Red pozamiatało.

Nasze rodzime studio przywitało publiczność w Los Angeles zupełnie nowym trailerem Cyberpunk 2077, na którym pod koniec pojawia się postać wyglądająca i mówiąca głosem słynnego aktora znanego z roli zabójczego Johna Wicka, Neo z Matrixa czy przepędzającego demony Constantine'a.

 

 

Po tym na scenie pojawił się sam Keanu Reeves, który po krótkiej, przerywanej wybuchami braw przemowie przedstawił oficjalną datę premiery nowego dzieła CD Projekt Red - 16 kwietnia 2020 roku. Tytuł trafił już do przedsprzedaży na platformie Steam, od razu wbijając też na pierwsze miejsce bestsellerów. Cena za grę wynosi 199 złotych, a oprócz komputerów osobistych będzie również dostępna na PlayStation 4 oraz Xbox One w cenie 269 zł.

 

 

Choć na co dzień w lab-kuzniewski.pl piszemy newsy dla klientów biznesowych i instytucjonalnych, tak dla robiącej furorę na świecie polskiej firmy postanowiliśmy zrobić wyjątek. Poza tym jeżeli ktoś postanowił kupić akcje twórców Wiedźmina, to taka wiadomość jest dla niego stricte biznesowa - w momencie ogłoszenia premiery Cuberpunk 2077 cena za pojedynczą akcję podskoczyła o ponad 10 zł i choć potem nieco spadła, tak teraz znów zdaje się piąć w górę. W chwili publikacji tego newsa cena za pojedynczą akcję wynosi ~228 zł, gdzie warto pamiętać, że na początku roku było to ponad 150 zł, a w momencie wejścia na giełdę, w 2013 roku, niecałe 7 zł!