Microsoft – jesienne zmiany i nowości

surface_smallGigant z Redmond planuje wprowadzenie na rynek nowych komputerów All-in-One, a także kolejną generację Surface Booka. Póki co nie wiadomo, jakie plany ma względem tabletu Surface.

Informacje na temat tworzenia przez Microsoft nowych urządzeń All-in-One pojawiały się już w czerwcu, jednak dopiero teraz doniesienia te stają się nieco bardziej klarowne. Ekipa Satyi Nadelli planuje udostępnić trzy konfiguracje komputerów: pierwsza wersja o przekątnej 21 cali będzie wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD. Dwie kolejne, o przekątnej 24 oraz 27 cali, uraczą oczy obrazem w 4K. Do sklepów miałyby one trafić nie wcześniej niż po premierze nowej generacji procesorów Intela (Kaby Lake), czyli późną jesienią.

Wciąż jednak nie jest pewne, czy wszystkie trzy wersje ostatecznie pojawią się na rynku. Osoby czekające na nowe Surface AiO mogą spodziewać się sprzętu o eleganckim wyglądzie, podnoszącym prestiż firmowego biura lub domowego salonu.

surface_big

Zmiany w Surface Booku dotkną nie tylko platformy procesorowej (przejście na procesory Kaby Lake), ale również designu, szczególnie zawiasów, które nie pozwalały matrycy w pełni spocząć na klawiaturze (patrz: zdjecie), jak ma to miejsce w standardowych laptopach. Podobnie jak w przypadku All-in-One, Surface Book pojawi się w sklepach po premierze nowej generacji CPU Intela.

 

Źródło: windowscentral.com, theverge.com

 

 

My tymczasem zapraszamy do zapoznania się z tabletami Microsoft Surface Pro 4 oraz szeroką gamą urządzeń All-in-One w sklepie kuzniewski.pl

kuzniewski.banner