Microsoft Wedge Touch Mouse

mysz-ms-wedge-touch-mouse-bluetooth-3lr-00003Wedge Touch Mouse to bezprzewodowa mysz wykorzystująca technologię Bluetooth. Jej wygląd i rozmiary to cechy wyróżniające, jednoznacznie wskazujące, że mamy do czynienia z produktem nowatorskim i oryginalnym. Wysokiej jakości materiały oraz pomysłowa, minimalistyczna konstrukcja sprawiają, że trudno przejść obojętnie obok tego urządzenia. 

Myszka umożliwia czterokierunkowe, dotykowe przewijanie oraz nawigowanie. Nie wymaga dodatkowej instalacji i konfiguracji oprogramowania, działa natychmiast po połączeniu za pomocą Bluetooth z notebookiem lub tabletem.

Precyzyjny czujnik wykorzystujetechnologię BlueTrack, która zapewnia płynny i komfortowy ruch myszy na niemal każdej powierzchni.

myszka-microsoft-wedge-touch-mouse

Dodatkowym atutem nowego urządzenia Microsoft jest tryb oszczędzania energii, który odpowiada za samoczynne wyłączanie lub usypianie myszy, gdy nie jest ona aktywna. Ciekawostką jest także kompatybilność z systemami operacyjnymi Windows 7 i 8 oraz Android. Zapraszamy do zakupów.

Obsługiwane systemy:

  • Windows 7
  • Windows 8
  • Android 3.1 i nowsze